Pristatymo informacija

  

Pristatymas Lietuvos paštu registruota siunta kaina 1.85 eur

 

 

 

 

Pristatymas DPD kurjeriu kaina 3.90 eur

 

 

 Perkantiems virš 59 eur dovanojame nemokamą pristatymą.

Apmokėjimo patvirtinimas, užsakymo vykdymas, paruošimas ir pristatymas bendrai trunka 2-8 darbo dienas.

Jei Jums prekė reikalinga atitinkamai dienai, prašome informuoti el. paštu jamkbatus@gmail.com iš anksto prieš suformuojant užsakymą ir prieš jį apmokant, kad įsitinkitumėte, kad tikrai gausite laiku.

Prekės pristatomos - registruotu paštu arba registruota siunta kurjeriu, todėl Jūsų siunta niekur nedings ir bus saugiai pristatyta.

Siuntinius iki 1 kg paštininkas pristato į namus, jei Jūsų neranda - palieka pranešimą Jūsų pašto dėžutėje ir siuntinį galite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.

DPD kurjeris užsakymus pristato į namus arba į darbovietę.

Taip pat mes visada nurodome siuntinio registracijos numerį, pagal kurį galite sekti siuntinį. Siuntinio numerį atsiunčiame likus 1-2 darbo dienoms iki pristatymo.

Sunkesnius siuntinius, pvz. kai užsisakote daugiau nei 2-3 batų poras, reikia atsiimti artimiausiame pašto skyriuje, jei užsisakote pristatymą kurjeriu - siuntos pristatomos į namus ar į darbovietę.

Kai prekės išsiunčiamos pirkėjui, daiktų atsitiktinio žuvimo ar sugadinimo rizika pereina pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, priima daiktus. Jei daiktai perduodami vežėjui, kurį pasirinko pirkėjas, o pardavėjas nesiūlė tokio pristatymo, numatyta rizika pereina pirkėjui, kai daiktai perduodami vežėjui. 

                                                  

 

 

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

 Prekes galime pristatyti taip pat ir į bet kurią kitą šalį. Dėl pristatymo į užsienį prašome kreiptis el. paštu jamkbatus@gmail.com.

 

Rašyk
Skambink