Prekių keitimas ir grąžinimas

Mes labai kruopščiai atrenkame kiekvieną prekę ir visada įsitikiname prekių kokybe prieš išsiunčiant Jums.

 Prašome atidžiai ir atsakingai rinktis dydį, mes visada siūlome rinktis tokį dydį, kokį avite įprastai, jei nežinote ar abejojate dėl dydžio, prašome kreiptis: jamkbatus@gmail.com ir padėsime išsirinkti dydį, nes tinkamą dydį išsirinkti yra labai paprasta. Jus domina papildoma informacija apie dydį, sudėtį ar turite kitų klausimų, klauskite jamkbatus@gmail.com - atsakysime ir patikslinsime informaciją.

Norėdami pakeisti ar grąžinti prekes rašykite el. paštu:  jamkbatus@gmail.com 

 Keičiamos ir grąžinamo tinkamos kokybės prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

- Prekės nebuvo naudojamos (avimos).
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena keičiama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Keičiamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Grąžinimo terminas - 14 dienų.

 Grąžinant netinkamos kokybės prekę, galite ją grąžinti be origalios pakuotės. Pirkėjas turi teisę į nuostolių, atsiradusių dėl netinkamos kokybės prekės pardavimo, atlyginimą.

 Vadovaujantis Lietuvos įstatymais vartotojas turi teisę nenurodant priežasties ir nepatiriant kitų išlaidų per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties.

 Prekėms suteikiama 2 metu garantija vadovaujantis Civilinio kodekso str. 6.338 str.

 Kai prekės išsiunčiamos pirkėjui, daiktų atsitiktinio žuvimo ar sugadinimo rizika pereina pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, priima daiktus. Jei daiktai perduodami vežėjui, kurį pasirinko pirkėjas, o pardavėjas nesiūlė tokio pristatymo, numatyta rizika pereina pirkėjui, kai daiktai perduodami vežėjui. 

 

Prašymą ar skundą dėl mūsų pirktos prekės taip pat galite pateikti VVTAT el. p. tarnyba@\vtat.1t, tel. 8 5 262 67 51, arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Rašyk
Skambink