Batų topas 2015/16

Batų topas 2015/16

TOP SHOES FROM JAMKBATUS.LT

  Sakoma, jog vyrą reikia rinktis pagal jo batus. Manau, kad šiame posakyje yra tiesos, nes tokie jau žmonės esame - pirmiausia kitus  vertiname iš išorės ir kai akys nukrypsta į kojas, o ten - nešvarūs, nutrinti, neprižiūrėti batai, tai gero įspūdžio mums nepalieka. 

Taip pat ne paslaptis, kad avalynė yra labai svarbi mūsų įvaizdžio dalis, mūsų derinių pagrindas, todėl ji turi būti kokybiška, bet reikia nepamiršti, kad patogumas visada yra pirmoje vietoje! 

Kokybiškus ir patogius, taip pat stilingus ir nebrangius batus tikrai labai sunku surasti, bet kas ieško tas randa! Ar ne taip? Šiandien noriu su Jumis pasidalinti savo atradimu : jamkbatus.lt ir pristatyti savo žieminių batų TOP! Taip pat, kelios idėjos kaip juos derinti iš pinterest.

1. ir 2. - yra šio sezono batų TOP viršūnėje.  Nė vieni batai taip nešildys ir neatrodys taip stilingai kaip gera pora "batfortų" . Didelis megztinis, paltas + džinsai + megztinis aukštu kaklu, trumpa suknelė + odinis švarkelis - taip juos siūlo derinti garsiausios mados tinklaraštininkės. 
3.  Chelsea  stiliaus batai -  tai nemari klasika, kuri kiekvieną žiemą atgyja ne tik  dizainerių kolekcijose, bet ir masinės mados parduotuvėse. Skirtingų medžiagų ir formų, suteikia mūsų aprangai elegancijos, puikiai pakeisdami aukštakulnius.
4.  "Timberland" stiliaus batai -  be galo patogūs ir šilti, puikiai pakeičia visų pamėgtus "ugus". Tamsiai vyšniniai batai atrodo prabangiau ir originaliau.
5.  Chelsea tipo aukštakulniai su kutais atrodo žaismingai ir puikiai papildo derinius. Taip pat suteikia elegancijos ir gali būti pagrindiniu akcentu.
6.  Batai su auliuku, kaip aš vadinu "kerziukai" yra patogumo mylėtojoms, kai šaltą dieną visiškai nesinori autis aukštakulnių ir norisi apsivilkti šiltą, storą, "oversized" megztinį.
7.  Aulinukai suvarstyti priekyje man iš tikrųjų atrodo labai dailiai, bei yra labai patogūs ypač toms, kurios turi siauras kojas ir nori, kad batai gražiai apsitemptų.
8. Sportinio tipo aulinukai - gyvatės odos imitacija suteikia jiems elegantiškumo, todėl jie puikiai dera netgi prie palto.
9. Sidabriniai bateliai - išskirtinumas, spindesys, - kartais tai viskas ko reikia. 

 

Straipsnis iš http://kristtalle.blogspot.lt/
 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink